Інтерфакс-Україна
07:35 16.01.2022

Росія веде кампанію дезінформації для виправдання вторгнення в Україну

1 хв читати
Росія веде кампанію дезінформації для виправдання вторгнення в Україну

У міністерстві закордонних справ (МЗС) Великої Британії закликали РФ припинити агресію проти України, заявивши, що російська влада веде кампанію з дезінформації, спрямовану на виправдання військового вторгнення в Україну, повідомила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

"Росія веде дезінформаційну кампанію, спрямовану на дестабілізацію та виправдання вторгнення до суверенної сусідньої України. Росія має зупинити свою агресію, провести деескалацію та розпочати змістовні переговори", - написала Трасс у мікроблозі Тwitter у суботу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА