Інтерфакс-Україна
20:45 16.01.2022

У Запорізькій області група підлітків жорстоко знущалася з однолітка

1 хв читати
У Запорізькій області група підлітків жорстоко знущалася з однолітка

У Запорізькій області група підлітків жорстоко знущалася з 14-річного однолітка. Злочин кваліфікований поліцією як "катування".

Як повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Запорізькій області, 15 січня у смт Кушугум (Запорізька область) шестеро підлітків віком від 12 до 15 років заманили свого 14-річного товариша до приватного будинку, де кілька годин знущалися з нього.

Рідні підлітка, схвильовані відсутністю з ним мобільного зв'язку, самостійно встановили адресу будинку друзів, з якими того дня його бачили односельці.

Відомо, що мати хлопчика викликала поліцію після того, як увійшла до будинку та побачила сліди знущань на тілі сина.

Слідство встановило особи всіх учасників події – шістьох колишніх однокласників потерпілого.

У відділенні поліції підлітків допитали в присутності батьків.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.127 КК України (Катування). Санкція статті передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.

Причини жорстокого знущання з хлопчика та деталі події встановлюються.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА