Інтерфакс-Україна
08:02 17.01.2022

Данія та Нідерланди вирішили приєднатися до дипломатичного бойкоту Олімпіади в Пекіні

1 хв читати
Данія та Нідерланди вирішили приєднатися до дипломатичного бойкоту Олімпіади в Пекіні

Влада Нідерландів і Данії вирішила приєднатися до "дипломатичного бойкоту" зимової Олімпіади в Пекіні, повідомили європейські ЗМІ у п'ятницю.

При цьому, причини рішень у країн різні. Нідерланди не надішлють урядової делегації на Ігри, оскільки Китай вирішив не пускати на змагання іноземних глядачів: змагання зможуть відвідувати лише місцеві жителі.

А Данія пішла на такий крок, щоб висловити протест проти порушень прав людини, в яких Захід обвинувачує китайську владу. Раніше аналогічні рішення ухвалили, зокрема, США, Японія, Велика Британія, Канада.

Дипломатичний бойкот означає, що та чи інша країна не відправляє на змагання представників свого керівництва. При цьому спортсмени беруть участь в Іграх.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА