Інтерфакс-Україна
08:44 17.01.2022

Зустріч Порошенка організували громадянське об'єднання "Справа громад" та партія "Європейська солідарність"

2 хв читати
Зустріч Порошенка організували громадянське об'єднання "Справа громад" та партія "Європейська солідарність"

Декілька тисяч людей зустрічають лідера партії "Європейська солідарність", п'ятого президента Петра Порошенка в аеропорту Жуляни ("Київ" ім. І. Сікорського) у понеділок. Він прилітає до столиці України рейсом із Варшави.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", люди прийшли з державними прапорами, прапорами з партійною символікою "Європейської солідарності", чорно-червоними прапорами.

Люди тримають саморобні плакати, написані на картоні від пакувальної тари "Країні потрібен Порох", "Повернемо Україні гідність", "За нами правда, за нами перемога", "We need democracy", "Руки геть від Пороха", "Стоп репресіям".

На площі перед терміналом прибуття аеропорту встановлено великий екран, під яким розтяжка "Порох за Україну, ми за Пороха".

У багатьох людей на плечах - державні прапори.

За периметром будівлі аеропорту охороняє поліція.

Зустрічати п'ятого президента приїхали не лише мешканці столиці, а й із усіх регіонів країни, зокрема окупованого Криму. Учасники зустрічі виконали Державний гімн України та скандували "Європейському Союзу - так, тайговому - ні". Розпочався мітинг.

Як очікується, Порошенко прилітає о 9:10 за місцевим часом. Із ним на борту літака члени фракції "Європейська солідарність".

Температура повітря у Жулянах 0 градусів.

Як повідомлялося, 20 грудня Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у рамках справи про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. У зв'язку з неможливістю вручення письмового повідомлення про підозру особисто воно було надіслано за місцем проживання, реєстрації, а також за місцем роботи.

Раніше в рамках цього самого кримінального провадження про підозру було повідомлено народному депутату фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку та колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину.

Порошенко, який перебуває у відрядженні в ЄС, 6 січня заявив, що повернеться до України 17 січня. Того ж дня Печерський райсуд Києва розглянув клопотання прокурора та ухвалив рішення про арешт майна Порошенка, яке, згідно з державними реєстрами, належить йому на праві власності, зокрема це об'єкти нерухомості, корпоративні права тощо.

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу Порошенку Печерський райсуд Києва призначив на 11.00 17 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА