Інтерфакс-Україна
18:57 20.01.2022

Канада відправила до Чорного моря свій фрегат "Монреаль"

1 хв читати
Канада відправила до Чорного моря свій фрегат "Монреаль"

Канадський фрегат HMCS Montreal спрямований у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях, повідомили Королівські ВМС Канади.

"Фрегат "Монреаль" прямує для участі в операції Reassurance з метою підтримки дій НАТО у регіоні Середземного та Чорного морів", - йдеться у повідомленні.

Корабель, що вийшов із військово-морської бази в Галіфаксі (атлантична провінція Нова Шотландія), після прибуття до Європи увійде до складу Другої постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2).

Як зазначають у Королівських ВМС Канади, закордонна місія корабля триватиме шість місяців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАТО планує інвестувати в військову промисловість України - Рютте

Двох цивільних поранено через ворожі атаки по Запоріжжю - ОВА

Москва відроджує радянську армію під виглядом змін у функціонуванні ОДКБ - ISW

П'ятеро мирних мешканців Куп’янська постраждали внаслідок нічного авіаудару росіян - Синєгубов

Одна людина постраждала через атаку російських дронів по Харкову - мер

Арахамія та Гетманцев внесли в Раду з Міноборони пакет законопроєктів про Defence City з пільгами для ОПК

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Конкурсна комісія голосами іноземних членів рекомендує на посаду глави БЕБ представника НАБУ Цивінського

Білий дім неофіційно підтвердив намір Трампа зустрітися з Зеленським особисто - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА