Інтерфакс-Україна
15:55 21.01.2022

Переговори Байдена з Путіним можливі, якщо це буде потрібно для вирішення проблем - Блінкен

1 хв читати
Переговори Байдена з Путіним можливі, якщо це буде потрібно для вирішення проблем - Блінкен

США будуть готові до проведення нових переговорів між американським президентом Джо Байденом і президентом РФ Володимиром Путіним, якщо це виявиться необхідним для прогресу у вирішенні спірних питань, заявив у п'ятницю глава держдепу Ентоні Блінкен.

Під час пресконференції в Женеві за підсумками зустрічі з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим він наголосив, що наступного тижня США надішлють Росії перелік "побоювань та ідей" США на тему безпеки, після чого можливі нові двосторонні контакти. "Спочатку це можливо на рівні голів зовнішньополітичних відомств", - сказав він.

"Однак, якщо з'ясується, що було б корисно для прогресу у вирішенні проблем провести зустріч, переговори двох президентів, то ми готові зробити це", - додав Блінкен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження постачання е/е для населення діятимуть у суботу з 7:00 до 23:00, для промспоживачів - на ранкову годину менше

Чоловік, що помер у розподільчому пункті у Києві, сам "втратив свідомість, впав і вдарився головою об тверду підлогу" – заява ТЦК та СП та 71 ОЄБ ДШВ

Укроборонпром поглиблює співпрацю з Rheinmetall в ремонті бойових машин - гендиректор

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 4 тис. осіб – Мінрозвитку

Єрмак обговорив с генсекретарем з нацбезпеки Японії ситуацію на фронті та атаки РФ по цивільним та інфраструктурі

Третій армійський корпус цілком знищив механізовану колону окупантів біля Ставків під Лиманом

Проєкт нового правопису української мови розглянуть до кінця 2025 року - Стефанчук

Понад 600 тис. українців отримають продовження відстрочок автоматично - Свириденко

Двоповерховий автобус вперше вийде на київський маршрут на вихідних в тестовому режимі

Прокуратура уточнила кількість жертв атаки на Херсон – загинули дві жінки, а не три як повідомлялося раніше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА