Інтерфакс-Україна
11:43 22.01.2022

Україна впровадила санкції проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb(L)au

1 хв читати
Україна впровадила санкції проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb(L)au

Україна впровадила санкції проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb(L)au, яке розробило проект оперного театру в тимчасово окупованому РФ Севастополі.

Відповідний указ про введення в дію рішення Ради національної РНБО від 30 грудня 2021 року підписав президент України Володимир Зеленський 21 січня.

Персональні санкції застосовано проти засновника та генерального директора архітектурного бюро Вольфа Прікса та п'яти керівників і співробітників бюро (громадян Австрії).

На п'ять років блокуються активи - тимчасово обмежується право користуватися і розпоряджатися належним їм майном. Також передбачено відмову в наданні віз, застосування інших заборон в'їзду на територію України, заборону на участь у приватизації, оренді державного майна.

Іншим указом введено в дію рішення РНБО, яким, зокрема санкції впроваджено проти Артемія Лебедєва.

Крім того, персональні санкції застосовано проти уповноваженого представника президента РФ у Північнокавказькому федеральному окрузі Юрія Чайки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон встановлює нові рекорди для воєнного часу

Представники Європи мають бути на зустрічі України та РФ на найвищому рівні – Зеленський у розмові з Макроном

Зеленський ввів в дію санкції проти 45 росіян та 50 російських компаній

Російська армія розвиває наступ між Костянтинівкою та Покровськом - ОСУВ "Хортиця"

68,6 тис. нових сімей зареєстровано в Україні за І півріччя-2025, це майже на 6% менше, ніж торік

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА