Інтерфакс-Україна
11:12 25.01.2022

Резніков: За будь-якого критичного розвитку подій я виконуватиму завдання міністра оборони

1 хв читати
Резніков: За будь-якого критичного розвитку подій я виконуватиму завдання міністра оборони

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що виконуватиме свої посадові обов'язки у разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України.

"У мене є, відповідно, мої посадові обов'язки, у мене є моя зона відповідальності, у мене є відповідні робочі місця, де я як міністр оборони маю бути разом із головнокомандувачем. І, відповідно, за будь-якого критичного розвитку подій, сценарію я буду на своєму робочому місці виконувати завдання міністра оборони", - заявив Резніков у коментарі журналістам у вівторок у кулуарах парламенту.

Водночас міністр заперечив проти необхідності збирати тривожну валізу. "Ні, не потрібно мати жодної тривожної валізки. Максимум тримайте у себе необхідні речі, якщо ваша мале дитя десь упаде, синці наб'є: от візьміть купіть йому йод, тільки не більше за це", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція повернула до зоокуточка левицю, що втекла з вольєра в Хмельницькому

Масштабна історична українсько-польська конференція відбудеться в травні 2026р - голова УІНП

Графіки обмеження електроенергії у неділю продовжують діяти цілодобово

Зеленський: РФ знову провалила встановлені Путіним терміни захоплення Покровська та Купʼянська

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Зеленський провів нараду з Федоровим щодо подальшої цифровізації державних послуг

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА