11:37 25.01.2022

Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США наприкінці січня створять фонд допомоги Україні

1 хв читати
Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США наприкінці січня створять фонд допомоги Україні

Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США планують наприкінці січня поточного року створити фонд для допомоги Україні з фінансуванням 35 млн фунтів стерлінгів протягом трьох років.

"Йдеться про створення міжнародного фонду "Партнерство за сильну Україну". Це спільна ініціатива Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Швейцарії та Швеції. Цього місяця планується офіційний старт роботи фонду. 31 січня має відбутися підписання угоди", - йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Метою діяльності фонду є підтримання довгострокового сталого розвитку та підвищення стійкості громад, що постраждали від російської агресії, запобігання подальшій ескалації та підготовка до плавної та безперешкодної соціальної, економічної та політичної реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Згідно з повідомленням, основними проектами, які буде реалізовано у 2022 році за допомогою Фонду будуть: проекти з енергоефективності, зміцнення та спроможності громад.

Як повідомлялося, 24 серпня 2021 року Велика Британія, Канада, США, Швейцарія та Швеція оголосили про наміри створити спільний міжнародний фонд "Партнерство за сильну Україну".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА