Інтерфакс-Україна
19:00 25.01.2022

НАТО не має наміру розміщувати бойові підрозділи в Україні - Столтенберг

1 хв читати
НАТО не має наміру розміщувати бойові підрозділи в Україні - Столтенберг

Північноатлантичний альянс не планує розміщувати свої бойові підрозділи в Україні, підтвердив генсек НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю CNN у вівторок.

"НАТО не розміщуватиме бойові підрозділи в Україні", - сказав він.

Країни Заходу занепокоєні пересуванням російських військ біля кордону України. Вони вважають, що Росія може планувати вторгнення в Україну. Росія неодноразово заявляла, що не планує такого вторгнення.

Столтенберг останніми місяцями неодноразово нагадував, що НАТО надає Україні практичну та політичну підтримку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА