Інтерфакс-Україна
19:13 26.01.2022

США передали Росії відповідь на пропозиції з безпеки

1 хв читати

Письмова відповідь США щодо пропозицій Росії з безпекових гарантій передана російській стороні, повідомила в середу кореспондент агентства Bloomberg Дженніфер Джейкобс у Twitter.

"Відповідь США письмово Росії вже передана", - йдеться в повідомленні.

Зі свого боку, пресслужба НАТО оголосила, що генсек альянсу Єнс Столтенберг пізніше в середу проведе пресконференцію.

Раніше з'явилася інформація про те, що держсекретар США Ентоні Блінкен також у середу ввечері виступить перед пресою.

Російські пропозиції щодо гарантій безпеки 21 січня обговорили на зустрічі в Женеві глави зовнішньополітичних відомств США та РФ Ентоні Блінкен і Сергій Лавров. Блінкен погодився надати Москві письмову відповідь на її пропозиції та зустрітися знову у рамках зусиль із дипломатичного врегулювання ситуації навколо України.

Росія в середині грудня 2021 висунула пропозиції про гарантії її безпеки. Йдеться про два документи - Договір між РФ та США про гарантії безпеки та Угоду про заходи гарантування безпеки РФ і держав-членів Організації Північноатлантичного договору.

Напередодні представник Білого дому Джен Псакі наголосила, що США зазвичай не публікують у відкритому доступі документи, що розсилаються під час переговорного процесу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

Електропостачання в одному з районів Київщини повністю відновлено після ранкової атаки

Трамп закликав Конгрес розслідувати спробу його імпічменту через Україну в 2019 році

Ситуація в енергосистемі України ускладнена через ворожі обстріли, але контрольована

Дві людини загинули та три постраждали внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА