Інтерфакс-Україна
11:08 27.01.2022

Троє поранених на "Південмаші" у важкому стані, життя двох поза небезпекою

1 хв читати
Троє поранених на "Південмаші" у важкому стані, життя двох поза небезпекою

З п'яти поранених унаслідок стрілянини на території Південного машинобудівного заводу "Південмаш" у Дніпрі троє – у важкому стані, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"Дівчина дістала поранення в коліно, в плече і найважче в живіт. Наразі хірурги лікарні Мечникова борються за її життя. Вона втратила понад три літри крові. Ще один її товариш зі служби, який дістав поранення в черевну порожнину, також перебуває у тяжкому стані… У тяжкому стані перебуває також військовослужбовець НГУ доставлений до 16 міської лікарні. У нього поранення у груди, у стегно та у плече", - написав Геращенко у Facebook.

Він уточнив, що життя ще двох поранених, доставлених до лікарні Мечникова, за оцінками лікарів, поза небезпекою, і закликав жителів міста здати кров для постраждалих військовослужбовців.

Як повідомлялося, солдат термінової служби Національної гвардії України Рябчук Артемій Юрійович, 2001 р. н., у четвер, 27 січня, о 3:40 відкрив вогонь по військовослужбовцях варти на території Південного машинобудівного заводу "Південмаш". Унаслідок загинули четверо військовослужбовців Нацгвардії та одна цивільна, ще п'ятеро дістали поранень. Зловмисник втік із місця події зі зброєю.

Рябчука було затримано о 9:30 на вул. Крайній у м. Підгородному Дніпропетровської області.

Мотиви скоєного злочину поки що невідомі.

За фактом масового вбивства Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: Вступ України в ЄС 1 січня 2027р. неможливий - ЗМІ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА