Інтерфакс-Україна
12:19 27.01.2022

Рішення закрити школи та дитсадки на карантин ухвалюватиме їхнє керівництво - заступник голови КМДА

1 хв читати
Рішення закрити школи та дитсадки на карантин ухвалюватиме їхнє керівництво - заступник голови КМДА

Столичні школи та дитячі садки не закриваються на карантин, а рішення про роботу навчальних закладів ухвалюють їхні керівники залежно від рівня захворюваності, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) у четвер із посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

"За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. На сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та коронавірус трохи більше одного відсотка. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно ухвалювати рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу освіти залежно від ситуації", - заявив Мондриївський.

Таке рішення дасть змогу, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей та педагогів хворіє мало, йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Переговори щодо мирного плану США ведуться по чотирьох напрямках, зокрема щодо території і європейської безпеки – ЗМІ

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

Держбюджет-2026 передбачає 468,5 млрд грн фінансування соціальної сфери

Кабмін виділив 224 млн грн на закупівлю блочно-модульних котелень для Сумщини і 1,76 млрд грн на ремонт доріг на Херсонщині та Миколаївщині

Вступна кампанія до вишів у 2026 році не передбачатиме мотиваційних листів - Міносвіти

Уже семеро постраждалих в Одесі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА