Інтерфакс-Україна
18:12 27.01.2022

Російські найманці на Донбасі один раз порушили умови перемир'я, втрат серед українських військовослужбовців немає

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі один раз порушили умови перемир'я, втрат серед українських військовослужбовців немає

Російські найманці на Донбасі від початку поточної доби, 27 січня, один раз порушили умови режиму припинення вогню, повідомляє пресслужба штабу Операції об'єднаних сил у четвер.

"Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано одне порушення. У Луганській області, в безпосередній близькості до переднього краю оборони однієї з механізованих бригад Збройних сил України, особовий склад опорного пункту виявив спробу проникнення диверсійно-розвідувальної групи противника", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що завдяки пильності та рішучості військовослужбовців ЗСУ бойовики відмовилися від своїх намірів і відступили на територію ОРДЛО.

"Втрат серед військовослужбовців об'єднаних сил унаслідок дій ворога немає", - наголошують у штабі.

Там додають, що підрозділи об'єднаних сил контролюють ситуацію і продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА