Інтерфакс-Україна
11:15 28.01.2022

Верещук прогнозує, що нова редакція законопроєкту про перехідний період на Донбасі з'явиться у квітні-травні

1 хв читати
Верещук прогнозує, що нова редакція законопроєкту про перехідний період на Донбасі з'явиться у квітні-травні

Віцепрем'єр-міністр – міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук прогнозує, що концепцію нової редакції законопроєкту про перехідний період на Донбасі буде представлено у квітні-травні.

"Я думаю, що ми братимемо на це (підготовку оновленого законопроєкту - ІФ) декілька місяців - і, можливо, у квітні-травні внесемо політичну пропозицію цього закону. Спочатку я пропоную обговорити політичну пропозицію, концепцію, тобто що пропонуватиме такий рамковий закон", - сказала Верещук журналістам у кулуарах парламенту у п'ятницю.

Як повідомлялося, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив, що Кабінет Міністрів України відкликав внесений до Верховної Ради законопроєкт про перехідний період на Донбасі через його передчасність і необхідність доопрацювати цей документ з урахуванням проведення переговорів у "нормандському форматі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривонос щодо операції "Мідас": кошти надходили не тільки з енергетики, але енергетика була пріоритетною

Директор НАБУ: переконаний, що матимемо ще підозри по справі "Мідас"

Кличко повідомив про сьомого загиблого у Дніпровському районі

Апеляційна палата залишила під вартою підозрювану у справі "Мідас" Устименко - ЗМІ

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі запобіжний захід Чернишову

Корупція в енергетичній галузі України має системний та багаторічний характер – антикорупційні органи

Джамала, Jerry Heil, KHAYAT і Monokate відреагували на лонглист нацвідбору на "Євробачення-2026"

СБУ і Сили безпеки й оборони відпрацювали по порту "Новоросійськ": уражено нафтотермінал та базу ВМС РФ - джерело

На Херсонщині внаслідок обстрілів загинуло троє людей, поранено двох цивільних та п’ятьох поліцейських

Генштаб ЗСУ: в РФ українською зброєю уражено два воєнні підприємства – авіаремонтний завод та виробник БпЛА "Молнія" та два нафтові об'єкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА