Інтерфакс-Україна
19:58 28.01.2022

У Білому домі у Байденів оселилася кицька на прізвисько Віллоу

1 хв читати
У Білому домі у Байденів оселилася кицька на прізвисько Віллоу

Президент США Джо Байден і його дружина Джилл завели в Білому домі дворічну кицьку на прізвисько Віллоу, повідомляє в п'ятницю Associated Press.

"Віллоу облаштовується у Білому домі зі своїми улюбленими іграшками, ласощами. Тут багато простору, який треба обнюхати та досліджувати", - заявив представник першої леді США Джилл Байден Майкл Ла Роса.

Віллоу - зеленоока сіра кицька, яка раніше проживала на фермі в Пенсильванії. Вона отримала прізвисько на честь рідного міста першої леді США – Віллоу Гроув. Кішка справила сильне враження на дружину президента, коли застрибнула на сцену та перервала її виступ під час передвиборчої кампанії 2020 року.

У Білому домі не було кішок з 2009 року, тоді там мешкала кішка Джорджа Буша-молодшого Індія.

Віллоу стала третім вихованцем у родині Байденів. У грудні минулого року до сім'ї приєдналася німецька вівчарка на прізвисько Коммандер, яка стала подарунком на день народження президенту США від його брата Джеймса. Інший пес президента Мейджор був відправлений з Білого дому до приватного будинку Байдена у місті Вілмінгтон у штаті Делавер через свою агресивну поведінку. У березні 2021 року пес покусав двох людей – співробітника Секретної служби та співробітника Служби національних парків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Французький виробник пороху Eurenco заявив про другий за три дні проліт невідомого дрона над заводом в Дордоні

Сибіга: Активізація "пʼятої колони" зараз свідчить про те, що з Кремля пішла вказівка всіма способами "топити" особисто Зеленського

Шмигаль відвідав командний пункт СБС у Дніпропетровській області

В реєстрі прозорості НАЗК зареєструвалися перші 100 лобістів

Росіяни атакували цивільних, які намагалися евакуюватися із зони бойових дій, троє людей загинули – 77 ОАеМБр

Обмеження електрики в п’ятницю також застосовуватиметься всю добу в більшості регіонів – "Укренерго"

Кабмін виділить 1 млрд грн на ліквідацію наслідків обстрілів у 93 прифронтових громадах

Візит місії МВФ в Україну для обговорення потенційної нової програми розпочнеться дуже скоро – Фонд

"Укрзалізниця" та Київський авіаційний інститут запускають спільну освітню програму для залізничників

Держетнополітики 14 листопада розпочне вивчення можливих зв’язків однієї з церков Одеської єпархії із забороненою організацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА