Інтерфакс-Україна
20:26 28.01.2022

Росія незаконно затримала двох українських рибалок в акваторії Чорного моря

1 хв читати
Росія незаконно затримала двох українських рибалок в акваторії Чорного моря

Російська Федерація незаконно затримала двох громадян України, не надавши офіційної інформації про це уповноваженим органам України, повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Двоє рибалок Руслан Романюта та Іван Герасименко вийшли 25 січня 2022 року в Чорне море на риболовецькому судні "Волга" з міста Генічеська Херсонської області та додому не повернулися. За попередньою інформацією, на судні відмовив двигун і його прибило до міста Щолкіне в тимчасово окупованому Криму. Як стало відомо, рибалок затримали російські прикордонники в акваторії Чорного моря, про що не було поінформовано українську сторону", - написала Денісова в Telegram-каналі.

За фактом поліцією Херсонської області було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 146-1 (насильницьке зникнення) КК України.

Денісова наголосила, що затримання рибалок суперечить усім міжнародним нормам права і закликала уповноважену з прав людини в РФ Тетяну Москалькову вжити заходів для звільнення незаконно затриманих українців.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

DeepState: Ворог зміг закріпитися у Кам’янському і проводить штурмові дії на Плавні та Степногірськ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 17-ти

В Єврокомісії наполягають, що інформація про контакт фон дер Ляєн і Зеленського в контексті ситуації навколо НАБУ та САП достовірна

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

Очільник МВС і командувач НГУ доповіли Зеленському про основні напрями підготовки нацгвардійців

Мовний омбудсмен Івановська: Наше представництво в регіонах потрібно посилювати

Щонайменше 2 людини загинули і 6 поранені через ворожі обстріли Донеччини

Інформація щодо людей під завалами у Харкові не підтвердилася

З ТОТ вдалося повернути ще одну групу дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА