Інтерфакс-Україна
15:22 29.01.2022

Латвійські прикордонники запобігли близько п'ятдесяти спробам незаконного перетину мігрантами латвійсько-білоруського кордону

1 хв читати
Латвійські прикордонники запобігли близько п'ятдесяти спробам незаконного перетину мігрантами латвійсько-білоруського кордону

Латвійські прикордонники запобігли в п'ятницю 47 спробам незаконного перетину латвійсько-білоруського кордону мігрантами з третіх країн, повідомили в Державній прикордонній охороні.

За її відомостями, як повідомляє агентство BNS, дві людини були затримані, їм із гуманітарних причин було дозволено перетнути кордон.

Із 10 серпня минулого року запобігли незаконному перетину державного кордону 5387 особами.

Із 11 серпня 2021 року через зростання кількості випадків незаконного перетину латвійсько-білоруського кордону уряд Латвії оголосив режим надзвичайної ситуації в Лудзенському, Краславському, Аугшдаугавському краях, а також у Даугавпілсі. Спочатку режим НС було оголошено до 10 листопада, але вже жовтні уряд вирішив продовжити його до 10 лютого.

Із моменту запровадження надзвичайної ситуації було дозволено перетнути кордон з гуманітарних міркувань 113 особам. Затримано було за цей період 465 громадян третіх країн, які незаконно перетнули держкордон.

Підвищена активність мігрантів, які прагнуть перейти білорусько-латвійський кордон, спостерігається з 13 грудня минулого року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із 25-ою окремою повітрянодесантною Січеславською бригадою ситуацію поблизу Покровська

Рада має намір визначити правовий статус військовослужбовців з числа іноземців

Секретар РНБО обговорив з послом Японії безпекову та економічну співпрацю

Розвідка: російські спецслужби створюють фейкові ресурси для дискредитації спецпідрозділів ГУР

Єврокомісія: Україна досягла "помірного прогресу" у царині свободи слова – Пакет розширення

Єврокомісія: Україна досягла певного прогресу у боротьбі з тяжкою та організованою злочинністю – Пакет розширення

Спецпризначенці СБУ за місяць ліквідували понад 1,5 тис. окупантів та десятки одиниць техніки на покровському напрямку

Промисловці закликали не підвищувати тарифи на вантажні перевезення і е/е через ризик падіння виробництва та зупинки підприємств

Керівництво інституту НАНУ з Харкова судитимуть за розтрату 5 млн грн

Зеленський: Орбан має запропонувати щось Україні, яка захищає всю Європу від Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА