Інтерфакс-Україна
06:53 30.01.2022

Україна вимагає скасувати рішення Путіна про соцвиплати в ОРДЛО

1 хв читати
Україна вимагає скасувати рішення Путіна про соцвиплати в ОРДЛО

Міністерство закордонних справ України засудило доручення президента РФ Володимира Путіна про надання мешканцям тимчасово окупованих територій соцвиплат через російський портал "Держпослуги", вимагає його скасування.

"Розглядаємо оприлюднення доручення президента РФ щодо надання мешканцям тимчасово окупованої частини Донецької і Луганської областей соцвиплат через російський портал "держпослуги" як чергове порушення суверенітету України, спрямоване на продовження примусової інтеграції населення тимчасово окупованих територій нашої держави у російський політичний, економічний і гуманітарний простір. Вимагаємо від РФ скасувати ухвалене рішення, припинити подібні гібридні провокації та утримуватися від кроків, що ускладнюють дипломатичний процес, насамперед у роботі Нормандського формату та Тристоронньої контактної групи", – сказано у коментарі відомства, оприлюдненому у суботу ввечері.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що "Кремль обрав момент для цієї акції саме під час ескалації безпекової ситуації навколо кордонів України".

"У той час, коли наша держава та партнери докладають усіх зусиль задля деескалації ситуації, нове рішення російського керівництва не сприяє цим дипломатичним зусиллям", – констатували в МЗС України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Україна та Ізраїль обговорили підготовку до Рош га-Шана в Умані - посольство

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ в РФ – Генштаб ЗСУ

ГУР ліквідувало у Владивостоці окупантів, що вчиняли воєнні злочини в Україні - джерела

В Запоріжжі вже 18 поранених внаслідок нічної атаки РФ – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА