Інтерфакс-Україна
19:24 31.01.2022

Делегація РФ залишила засідання Ради безпеки ООН щодо України

1 хв читати
Делегація РФ залишила засідання Ради безпеки ООН щодо України

Делегація Росії, яку очолює постійний представник Росії при ООН Василь Небензя, залишила засідання Ради безпеки ООН щодо України "Загрози міжнародному миру та безпеці. Україна" перед виступом постійного представника України при ООН Сергія Кислиці.

"Я хочу вибачитись перед членами Ради і (прошу - ІФ) не сприймати мій відхід як демарш ті країни, які виступатимуть після того, як надасте їм слово. Я йду на зустріч із генеральним секретарем напередодні нашого головування в Раді, яке розпочинається завтра. На жаль, не можу перенести його через графік секретаря", - сказав Небензя на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку у понеділок.

Слід зазначити, що наступне слово для виступу надано постійному представнику України при ООН Сергію Кислиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Трамп називав війну в Україні "хаосом", який нелегко вирішити

Факт антикорупційних розслідувань в Україні свідчить про те, що антикорупційні органи там працюють – Каллас

Каллас про припинення війни: Цей тиждень може стати визначальним для дипломатії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА