Інтерфакс-Україна
20:29 31.01.2022

Джонсон вибачився за вечірки на Даунінг-стріт

1 хв читати
Джонсон вибачився за вечірки на Даунінг-стріт

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, під час виступу в палаті громад, вибачився після публікації доповіді старшої співробітниці апарату британського уряду Сью Грей про скандальні вечірки на Даунінг-стріт.

"Перш за все, я хочу вибачитися. Вибачте за те, що ми просто недозрозуміли і за те, яким чином це було врегульовано", - сказав Джонсон.

У доповіді Грей, зокрема, було зазначено, що проведення вечірок на Даунінг-стріт не відповідало жодним стандартам.

Передбачається, що в 2020-2021 роках на Даунінг-стріт пройшло кілька вечірок у період, коли Лондон перебував у суворому "локдауні". Зокрема, 16 квітня 2021 року британські держслужбовці зібралися на двох окремих заходах, присвячених завершенню роботи в адміністрації колишнього директора з комунікацій прем'єра Джеймса Слека та одного з особистих фотографів Джонсона. Пізніше вечірки об'єдналися у садку.

Крім того, ЗМІ стало відомо, що у травні 2020 року, незважаючи на "локдаун", в урядовій резиденції було організовано ще одну вечірку. Прем'єр вибачився в парламенті за участь у ній, заявивши, що не розібрався в ситуації і спочатку вважав, що це "робочий захід".

Історія з вечірками викликала великий резонанс у Великій Британії, вона навіть поставила під сумнів політичне майбутнє Джонсона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА