Інтерфакс-Україна
14:58 01.02.2022

Моравецький про альянс України, Польщі та Великої Британії: Це боротьба за безпеку в регіоні

1 хв читати
Моравецький про альянс України, Польщі та Великої Британії: Це боротьба за безпеку в регіоні

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що новий політичний формат між Україною, Польщею та Великою Британією буде співпрацею для боротьби за безпеку в регіоні.

"Головною цінністю є, звісно, безпека в регіоні. Завдяки безпеці може розвиватися культура, економіка, торгівля. Ми всі в регіоні в цьому зацікавлені. Ця співпраця є боротьбою за безпеку в регіоні", - заявив Моравецький на брифінгу з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем у вівторок.

За його словами, формат політичного співробітництва, який створюють міністерства закордонних справ трьох країн, є дуже важливим.

"Ми переконалися у дестабілізації на східному фланзі НАТО... Велика Британія сама переконалася в тому, що таке довгі руки РФ та їхні спецслужби... Наші міністри працюють заради цього формату", - сказав він.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив про створення Україною, Великою Британією та Польщею нового формату політичного співробітництва в Європі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: ми передали мирний план для України Трампу, переговори з американцями можуть бути вже цими вихідними

У PHU Lechmar заявили, що виконали основні зобов'язання в рамках контракту з Держприкордонслужбою

Гендиректор Театру Франка Нищук: У нас підприємство 600 чоловік, кожного місяця 2 млн дірка по зарплаті

САП та НАБУ викрили схему заволодіння 102 млн грн на закупівлі динамічного захисту для танків

Коштами "Зимової підтримки" та "Нацкешбеку" тепер можна оплатити продукти в торгмережах Fozzy Group та "Близенько"

Генасамблея ООН ухвалила українську резолюцію щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, проти РФ, Білорусь, Китай, США

Євросоюз готовий ізолювати Бельгію, якщо вона не підтримає кредит для України – ЗМІ

СБУ затримала двох мешканців Київщини за підозрою у підготовці обстрілів по теплових- та гідроелектростанціях

Мінкультури запроваджує школу для культурних інституцій та бізнесу щодо приватного партнерства і меценатства - Бережна

Новий "план Трампа" не передбачає амністію та заборону для вступу України в НАТО – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА