Інтерфакс-Україна
17:55 02.02.2022

Захід робить велику помилку, дозволивши Росії нав'язати дискусію – глава МЗС України

1 хв читати
Захід робить велику помилку, дозволивши Росії нав'язати дискусію – глава МЗС України

Захід робить велику помилку, дозволивши Росії нав'язати дискусію, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи вимогу РФ щодо нових письмових відповідей із боку західних країн.

"Захід робить велику помилку. Він дозволив Росії нав'язати дискусію. Коли Росія запитує "Поясніть нам, як ви збираєтесь гарантувати свою безпеку, не завдаючи шкоди російській безпеці?", всі сіли писати відповіді. Натомість потрібно не відповідь писати, а поставити Росії таке саме запитання: "Ні, дорога Росіє, спочатку ти маєш пояснити як держава, яка розв’язала війну проти Грузії, проти України, як держава, яка окупувала чужі території, як держава, яка вчиняє кібератаки, вбивства, дезінформацію на території країн-членів НАТО та ЄС, ти маєш пояснити, як ти припиниш завдавати шкоди нашій безпеці. Якщо ти така схвильована своєю безпекою, це ти маєш пояснити, як ти не будеш зміцнювати свою безпеку за наш рахунок", - сказав Кулеба на брифінгу в Києві в середу.

Міністр наголосив, що треба принципово змінити нинішній хід дискусії, і Україна почала дуже відверто говорити про це із партнерами.

"Захід має перейти в дипломатичний контрнаступ. Україна вже в нього перейшла, ми конструктивні. Але ми проти того, щоб Росія нав'язувала порядок денний", - наголосив Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пошкодження є, але обійшлося без потерпілих внаслідок нальоту ворожих дронів на Київ - мер

Трамп заявив, що приєднання будь-якої країни до "антиамериканської політики" БРІКС спричинить для неї додаткові 10% мита

У Харкові через атаку російських дронів вже 17 постраждалих, серед них 3 дітей

Окупанти втратили впродовж доби 1100 військовослужбовців

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок атаки ворожих дронів зросла до 13 - ОВА

Ворожі БпЛА влучили у багатоповерхівки в Харкові, є постраждалі - мер

7 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА