Інтерфакс-Україна
20:05 03.02.2022

Макрон обговорив із президентом Польщі деталі можливої зустрічі щодо України в Берліні

1 хв читати
Макрон обговорив із президентом Польщі деталі можливої зустрічі щодо України в Берліні

Можливість проведення тристоронньої зустрічі між керівниками Польщі, Німеччини та Франції в Берліні щодо України обговорив у четвер президент Франції Еммануель Макрон у телефонній розмові з польським колегою Анджеєм Дудою.

"Я обговорив із президентом Анджеєм Дудою тему можливої зустрічі з керівниками Польщі та Німеччини в Берліні щодо ситуації навколо України найближчими днями", - наводить Польське радіо витяги з повідомлення Єлисейського палацу.

"Анджей Дуда та Еммануель Макрон обговорили проблеми гарантування безпеки в Європі, Україну", - написав, у свою чергу, керівник Бюро міжнародної політики у канцелярії президента Польщі Якуб Кумох.

Польське радіо з посиланням на джерело в дипломатичному відомстві країни зазначає, що деталі можливої зустрічі лідерів Німеччини, Польщі та Франції наразі опрацьовують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА