Інтерфакс-Україна
10:26 04.02.2022

Шольц 14 лютого відвідає Україну - ЗМІ

1 хв читати
Шольц 14 лютого відвідає Україну - ЗМІ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (Olaf Scholz) відвідає Київ 14 лютого, де зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє українська редакція Deutsche Welle у п'ятницю.

Після цього, 15 лютого, Шольц вирушить до Москви, де відбудеться його зустріч із президентом РФ Володимиром Путіним.

За даними видання, напередодні візиту до України та РФ, 7 лютого, канцлер Німеччини перебуватиме у Вашингтоні, де обговорить ситуацію навколо України із президентом США Джозефом Байденом.

8 лютого з візитом в Україні перебуватиме президент Франції Еммануель Макрон, а 7-8 лютого Київ відвідають міністри закордонних справ Франції та Німеччини Жан-Ів Ле Дріан та Анналена Бербок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

Зеленський по зустрічі з фон дер Ляєн: узгодили гарантії безпеки та санкційний тиск на РФ

Трамп: Україна має бути готова втратити частину території

Віткофф стверджує, що Путін погодився на "надійні" гарантії безпеки Україні від США та поступився в питаннях територій

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА