Інтерфакс-Україна
21:38 04.02.2022

Блінкен і глава МЗС Польщі обговорили захист суверенітету України

1 хв читати

Збереження суверенітету України стало однією з тем переговорів у п'ятницю у Вашингтоні держсекретаря США Ентоні Блінкена та глави МЗС Польщі Збігнева Рау, йдеться у заяві Держдепу.

"Держсекретар Блінкен і міністр закордонних справ Рау обговорювали колективну безпеку та регіональні питання, включно зі спільною прихильністю до суверенітету та територіальної цілісності України у світлі безпричинного зосередження збройних сил Росією", - наголошується в документі.

Держсекретар подякував Польщі за її провідну роль на східному фланзі НАТО та за головування в ОБСЄ у 2022 році: нині Рау є головою ОБСЄ.

Серед інших тем переговорів – двостороння економічна співпраця, перехід на екологічно чисті види енергії, спільні демократичні цінності, додали у Держдепі.

Країни Заходу стурбовані пересуванням російських військ на кордоні України. Вони вважають, що Росія може планувати вторгнення до сусідньої країни і загрожують їй санкціями. Росія неодноразово заявляла, що нічого такого не планує.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА