Інтерфакс-Україна
08:33 05.02.2022

На пожежі у п'ятиповерхівці у Подільському районі Києва загинув чоловік, ще один постраждав

1 хв читати
На пожежі у п'ятиповерхівці у Подільському районі Києва загинув чоловік, ще один постраждав

У Подільському районі Києва ввечері в п'ятницю в результаті пожежі в одній із квартир п'ятиповерхового житлового будинку загинула одна людина, ще одна постраждала, вісім людей рятувальники евакуювали з палаючої будівлі.

Як повідомляє у Facebook головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Києва, 04 лютого о 22:52 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на вул. Електриків 30/5 у Подільському районі столиці.

Встановлено, що займання відбулося в квартирі на 1-му поверсі 5-поверхового житлового будинку.

Зазначається, що рятувальники евакуювали 8 мешканців із суміжних квартир і квартир вище за розташовані поверхи.

Під час гасіння пожежі у квартирі, в якій сталося загоряння, виявили тіло людини. Також постраждав чоловік, якого було передано бригаді швидкої допомоги.

О 23.30 пожежники локалізували пожежу на площі 40 кв. м та о 23:47 – ліквідували.

На місці було задіяно п'ять одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 18 фахівців особового складу.

Обставини загибелі людини та причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Єврокомісія готова представити юридичний документ щодо фінпідтримки України на 2026-2027 рр.

Дрони-перехоплювачі вже в DOT-Chain Defence - Шмигаль

Рубіо назвав фейком інформацію про заяву Дрісколла щодо поразки України, Венс сказав, що ЗМІ брешуть, щоб зірвати плани Трампа

Качка: сліди сексуального насильства в умовах конфлікту залишаться в суспільстві на багато років

Роботи з ліквідації наслідків масованого ворожого обстрілу Запоріжжя вночі завершені - ДСНС

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

У Запоріжжі кількість поранених зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків через атаку дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА