Інтерфакс-Україна
14:54 07.02.2022

Правоохоронці проводять слідчі дії в "Київводоканалі"

1 хв читати
Правоохоронці проводять слідчі дії в "Київводоканалі"

Прокуратура спільно з Національною поліцією України в понеділок, 7 лютого, проводить слідчі дії в ПрАТ "Київводоканал" у рамках кримінального провадження щодо заволодіння коштами підприємства в особливо великих розмірах, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

"Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2018-2020 років між ПрАТ "Київводоканал" та суб’єктом господарювання було укладено низку договорів на закупівлю обладнання для монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування тощо. При цьому зазначене підрядне підприємство відобразило в бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з групою підприємств, що мають ознаки фіктивності, в яких нібито було закуплено обладнання для водопостачання та комплектуючі до нього, що дало змогу заволодіти коштами ПрАТ "Київводоканал" в особливо великих розмірах", - зазначено в повідомленні.

Так, у понеділок у рамках кримінального провадження на підставі ухвали суду у складських приміщеннях "Київводоканалу" проводяться огляди з метою встановлення фактичного місцезнаходження обладнання для водопостачання та комплектуючих до нього, а також виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

Сибіга після саміту в Вільнюсі: Ми зосередилися на питаннях стратегічного значення, спрямованих на зміцнення України

Зеленський і партнери на Саміті у Вільнюсі погодилися на нові рішення для підтримки оборони України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА