Інтерфакс-Україна
19:42 09.02.2022

Кулеба: Для санкцій проти РФ за видачу російських паспортів українцям на окупованому Донбасі є всі підстави

1 хв читати
Кулеба: Для санкцій проти РФ за видачу російських паспортів українцям на окупованому Донбасі є всі підстави

Європейський Союз має достатньо підстав для запровадження нових санкцій проти Росії за видачу російських паспортів громадянам України, які проживають на окупованих територіях, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Є достатньо підстав для запровадження санкцій проти Росії за незаконну масову видачу російських паспортів громадянам України на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Санкції за це явне порушення Мінських угод давно назріли", - написав Кулеба у соцмережі Twitter.

Він також привітав рішення COREPER додати п’ятьох осіб до санкційного списку ЄС за сприяння незаконній організації та проведенню виборів до Державної Думи Росії в тимчасово окупованому Криму.

"Крим – це Україна. Кожне порушення міжнародного права з боку Росії буде покаране", - наголосив міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА