Інтерфакс-Україна
16:00 10.02.2022

Поліція викличе на допит бізнесмена Ярославського у справі про ДТП зі смертельними наслідками

2 хв читати
Поліція викличе на допит бізнесмена Ярославського у справі про ДТП зі смертельними наслідками

Харківська поліція викличе на допит бізнесмена Олександра Ярославського, можливого учасника ДТП, яка сталася 9 лютого в районі 534 км автодороги Київ-Харків-Довжанський і внаслідок якої загинув пішохід.

"У рамках кримінального провадження правоохоронці встановлюють особу загиблого, а також усі обставини ДТП. Крім того, поліцейські встановлюють особу водія і викликають на допит можливого учасника ДТП", - повідомляється на порталі МВС.

ДТП сталася 9 лютого близько 22:55. У районі 534 км автодороги Київ-Харків-Довжанський невстановлений автомобіль, що рухався з боку міста Чугуїв у напрямку Харкова, збив пішохода, чоловіка віком близько 50 років, і втік із місця події. В результаті ДТП пішохід загинув.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) та ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці). Максимальне покарання згідно із санкцією статті передбачає від 3 до 8 років тюремного ув'язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами строком до 3 років або без нього.

Раніше повідомлялося, що в Харківській області поліція встановлює особу й обставини загибелі пішохода. "Українська правда" з посиланням на джерела повідомила, що на місці аварії було знайдено автомобільні номери з кортежу Ярославського.

"За словами співрозмовника "УП", такі номери належать передній машині кортежу Ярославського. Джерело "УП" також зазначило, що Ярославський часто сам водить машину... За даними джерел "УП", є свідки, які бачили, як увечері кортеж Ярославського їхав із Харкова (Ярославський працює в Харкові та проживає в Мартовому – ред.)", - ідеться в повідомленні "Української правди".

 

 

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині від ворожих обстрілів постраждали п'ятеро людей, є пошкодження цивільної інфраструктури – ОВА

Суд вирішив скасувати дозвіл на будівництво ЖК H2O на Осокорках в Києві

Україна завершила евакуацію своїх громадян із Сирії

Україна і Угорщина домовилися з 12 травня на регулярній основі проводити консультації для розблокування переговорного процесу про вступ в ЄС - Стефанішина

Посадовці оборонного заводу на Дніпропетровщині поставили на фронт понад 120 тис. непридатних мінометних пострілів - прокуратура

РФ повернула тіло загиблої у полоні журналістки Рощиної без деяких органів — міжнародне розслідування медійників

Шмигаль обговорив із делегацією ПА НАТО поглиблення оборонної співпраці та розвитку українського ОПК

Гетманцев закликав зобов’язати всіх інспекторів ДПС використовувати бодікамери

Зеленський на саміті Тримор’я закликав до збереження тиску на Росію для досягнення повного припинення вогню

Засуджено двох російських військовослужбовців за жорстоке поводження з цивільними та зґвалтування вагітної жінки на Київщині – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА