Інтерфакс-Україна
15:57 13.02.2022

З 14 до 19 лютого авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти над відкритими водами Чорного моря - голова "Украероруху"

1 хв читати
З 14 до 19 лютого авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти над відкритими водами Чорного моря - голова "Украероруху"

Україна офіційно опублікувала аеронавігаційну інформацію про активацію потенційної небезпечної зони у повітряному просторі над відкритими водами Чорного моря з 14 до 19 лютого.

Як повідомив глава "Украероруху" Андрій Ярмак на своїй Facebook-сторінці в неділю, у зв'язку з цим вже з понеділка авіакомпаніям рекомендовано не виконувати польоти протягом певного проміжку часу над цією зоною, і заздалегідь планувати оптимальні маршрути з урахуванням поточної ситуації.

"Зазначимо, що ця рекомендація не блокує загалом польоти над Чорним морем. Повітряний простір над територією України є відкритим та доступним для планування польотів. Безпека польотів забезпечується на належному рівні відповідно до міжнародних норм та стандартів!", - наголосив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА