Інтерфакс-Україна
16:10 15.02.2022

Монастирський закликає українців не реагувати на фейки та апокаліптичні новини в соцмережах

1 хв читати
Монастирський закликає українців не реагувати на фейки та апокаліптичні новини в соцмережах

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський просить українців не реагувати на апокаліптичні новини, які розганятимуться в соціальних мережах.

"Шановні українці! Сьогодні буде критичний день із точки зору появи сотень фейків і неправдивих повідомлень, метою яких буде нагнітання страху й паніки серед нас. У соцмережах розганятимуться апокаліптичні новини на будь-який смак", - сказав міністр у відеозверненні, оприлюдненому у вівторок на сайті МВС.

За його словами, поліцейські, нацгвардійці, рятувальники, прикордонники звертаються до українців із проханням не підігрівати паніку й запевняють: "Ми захищаємо, а не панікуємо".

У відеозверненні міністра міститься ролик, у якому співробітники різних структур МВС наголошують, що вони виконують свою роботу для захисту громадян України, готові протидіяти будь-яким загрозам і закликають українців бути спокійними та стриманими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Омбудсман: РФ закликає родичів українських військовополонених звертатися до США через те, що Україна начебто не хоче повертати своїх захисників додому

Новий безкоштовний курс для експортерів доступний на платформі "Дія.Бізнес" - ЕКА

Петиція про декриміналізацію контенту для дорослих на сайті президента набрала 25 тис. голосів

Двоє мешканців Харківщини постраждали від ворожих fpv-дронів

Противник найбільш активний на Покровському та на Південно-Слобожанському напрямках – Генштаб

Мінветеранів наступного тижня запустить сервіс пошуку найближчого фахівця із супроводу ветеранів - Калмикова

Генпрокурор: викрито зловживання на поставках гвинтівок у неповній комплектації, що спричинило збитки на понад 33 млн грн

У 2025р. отримано понад 3,5 тис. звернень про порушення під час мобілізації, частина не підтвердилася - омбудсман

В Україну повернулась ще одна група підлітків, які перебували на тимчасово окупованій території - Єрмак

Прикордонний контроль із Німеччиною та Литвою діятиме до 5 серпня - МВС Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА