Інтерфакс-Україна
13:31 16.02.2022

Україна має намір домовитися з Туреччиною про співпрацю у сфері освіти

1 хв читати
Україна має намір домовитися з Туреччиною про співпрацю у сфері освіти

Україна має намір укласти угоду з урядом Турецької Республіки щодо співпраці у сфері освіти.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у середу.

Кабмін, зокрема, затвердив проект такої угоди, а також уповноважив на її підписання міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Очікується, що реалізація цього документу сприятиме посиленню та розширенню двостороннього партнерства у сфері освіти між країнами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА