Інтерфакс-Україна
17:13 17.02.2022

Безпрецедентний пакет санкцій буде впроваджено в разі агресії РФ проти України - Трасс

1 хв читати
Безпрецедентний пакет санкцій буде впроваджено в разі агресії РФ проти України - Трасс

У разі агресії проти України її союзники впровадять пакет скоординованих санкцій стосовно РФ, заявила державний секретар Великої Британії Елізабет Трасс.

"Минулого тижня я передала Сергію Лаврову в Москві сильний сигнал. Я сказала йому прямо, що Росія повинна поважати суверенітет України й узяти участь у змістовних переговорах. Якщо вони не оберуть шлях, який ми окреслили, я ясно дала зрозуміти ціну, яку Росія заплатить. Ми готові з нашими союзниками застосувати серйозну ціну для Росії. Будуть серйозні економічні наслідки у вигляді безпрецедентного пакета скоординованих санкцій", - сказала Трасс на пресконференції за результатами переговорів з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою в Києві в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Будь-який мирний план щодо України потребує співпраці з США - прем'єр Британії

Путін бреше про ситуацію на Курщині, українські війська також стабілізували ситуацію в Донецькій області – Зеленський

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА