Інтерфакс-Україна
20:00 17.02.2022

На станції київського метро "Харківська" стався конфлікт між пасажирами, один із них намагався застосувати вогнепальну зброю

1 хв читати
На станції київського метро "Харківська" стався конфлікт між пасажирами, один із них намагався застосувати вогнепальну зброю

Під час конфлікту на станції метро "Харківська" один із пасажирів намагався застосувати зброю, поліція затримала обох учасників інциденту, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Між двома пасажирами на платформі виникла сварка, внаслідок якої один із них намагався застосувати зброю проти опонента. На конфлікт негайно зреагували правоохоронці та відібрали у чоловіка пістолет. Поліцейські з'ясовують обставини та деталі події", - йдеться в повідомленні, розміщеному в четвер увечері на сайті поліції Києва.

За інформацією поліції, інцидент стався на станції метро "Харківська", постраждалих немає. Обох учасників конфлікту затримано.

"Слідчі з'ясовують обставини події, опитують свідків та очевидців інциденту. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Після завершення перевірки події буде надана правова кваліфікація", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА