Інтерфакс-Україна
07:20 18.02.2022

Франція, ФРН і ще чотири країни Європи закликали РФ не визнавати незалежність "ДНР" та "ЛНР"

1 хв читати
Франція, ФРН і ще чотири країни Європи закликали РФ не визнавати незалежність "ДНР" та "ЛНР"

Франція, Німеччина, Ірландія, Естонія, Норвегія, Албанія та делегація ЄС звернулися до ООН із закликом до РФ не визнавати незалежності т.зв. "ДНР" та "ЛНР".

"Ми висловлюємо глибоке занепокоєння у зв'язку з ухваленням Держдумою РФ резолюції із закликом до президента РФ визнати незалежність самопроголошених ДНР і ЛНР", - заявив постпред Франції при ООН Ніколя де Рів'єр, який представляв заяву країн.

"Ми застерігаємо від цього кроку, який став би подальшим порушенням суверенітету та територіальної цілісності України і йшов би проти духу та літери мінських домовленостей", - зазначив він.

Держдума на засіданні у вівторок прийняла ухвалу про негайне направлення президенту РФ звернення про необхідність визнання ДНР і ЛНР.

Відповідне рішення було ухвалено шляхом проведення рейтингового голосування. Документ, внесений депутатами від фракції "Єдина Росія" Віктором Водолацьким та Артемом Туровим, який передбачає спочатку консультації з МЗС РФ, розглядався поряд із проектом постанови від фракції КПРФ, який передбачає негайне звернення Держдуми до президента РФ з проханням визнати незалежність "ДНР".

Проект комуністів набрав більшу кількість голосів – 351, а ініціатива фракції парламентської більшості – 310.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін надав право на отримання дозволу на імміграцію особі з подружжя загиблого за Україну іноземця

Антикорупційні органи викрили прокурора Офісу генпрокурора та адвокатів на підбурюванні до підкупу начебто прокурорів САП та суддів ВАКС

Ворожий БПЛА влучив на територію одного із закладів освіти в Сумах

У РФ понад 500 танкерів тіньового флоту – Зеленський

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

Більшість українців виступає проти територіальних поступок у війні з Росією – опитування

Росіяни готують провокації щодо полонених на території Білорусі для тиску на Україну – Зеленський

Завдяки українським ударам вглиб РФ у ворога дефіцит бензину до 20% - Зеленський

Росіяни завдали 1550 ударів по Чернігівщині, Сумщині і Полтавщині за останній місяць – Зеленський

РФ перебила лінії електропостачання ЗАЕС з двох боків, повідомив Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА