Інтерфакс-Україна
12:23 18.02.2022

Громадянам України найближчим часом нічого не загрожує, окрім тих, що проживають у Донецькій та Луганській областях, – Резніков

1 хв читати
Громадянам України найближчим часом нічого не загрожує, окрім тих, що проживають у Донецькій та Луганській областях, – Резніков

Найближчим часом громадянам України нічого не загрожує, що не стосується жителів Донецької та Луганської областей, заявив міністр оборони Олексій Резніков.

"Найближчим часом громадянам України загалом на всій території нічого не загрожує, крім громадян, які проживають сьогодні в Луганській, Донецькій областях, де незаконні збройні формування під керівництвом Російської Федерації здійснюють обстріли вже другу добу і наражають на небезпеку громадянське населення, а також наших військовослужбовців. Ось там загроза є реальною на сьогодні", - сказав Резніков під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді у п'ятницю.

Він висловив сподівання на засідання Тристоронньої контактної групи, на якій Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ ці обстріли підтвердить у своїй доповіді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки утримається на Київщині наступні два дні – Укргідрометцентр

Троє людей постраждали через удари по Херсону – ОВА

У Чорнобильській зоні відчуження не реалізовано всі необхідні заходи пожежної безпеки через відсутність фінансування — ДАЗВ

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 49 людей, четверо – у важкому стані

Україна готова до переговорів, але не до капітуляції та визнання окупації Криму – Свириденко про зустріч у Лондоні

Генсек НАТО відвідає США 24-25 квітня

Зеленський про російські удари: якщо таку форму терору застосовують росіяни, то інші терористи теж можуть перейняти її

У харківській лікарні помер поранений під час масованої атаки напередодні - Синєгубов

Завод з виробництва дронів в Татарстані було атаковано, "місцями вдало" – ЦПД

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА