Інтерфакс-Україна
15:45 18.02.2022

Провокація і дезінформація можуть перетворитися на ескалацію РФ проти України - Бербок

1 хв читати

Провокація і дезінформація можуть перетворитися на ескалацію РФ проти України, повідомила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

"Це один із найнебезпечніших моментів, коли провокація і дезінформація можуть перетворитися на ескалацію. Я дуже ясно заявляю, що ми не гратимемо в цю гру, навпаки - всіма нашими зусиллями ми працюємо над пошуком конструктивних вирішень кризи в "нормандському форматі", ЄС і НАТО", - сказала Бербок на Мюнхенській конференції з безпеки у п'ятницю.

Вона також звернула увагу на те, що насильницькі дії вздовж лінії розмежування значно зросли за останні 48 годин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський переговорить сьогодні з американцями щодо документа, який деталізуватиме післявоєнну відбудову України

Офіс генпрокурора перестав публікувати дані щодо кількості зареєстрованих випадків СЗЧ

Засідання Коаліції охочих у форматі відеоконференції відбудеться 11 грудня - ЗМІ

Мовний омбудсмен про заборону російськомовної версії сайтів: Це симптом глибокого болю, але наразі немає правового інструменту це заперечити

Український посол критикує похвалу Нетаньягу Путіну - ЗМІ

За фактом смерті сина космонавта Каденюка відкрита справа за статтею про умисне вбивство з відміткою "самогубство"

Правоохоронці запобігли теракту в Житомирі, для якого ворог намагався використати 16-річну дівчину

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА