Інтерфакс-Україна
08:01 19.02.2022

Україна не має наміру просуватися на окуповані території силовим шляхом, а прагне миру

1 хв читати
Україна не має наміру просуватися на окуповані території силовим шляхом, а прагне миру

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що Україна не має наміру просуватися на окуповані території силовим шляхом і прагне миру, повідомила пресслужба президента України.

"Те, що відбувається зараз на Донбасі, - це спроба Росії спровокувати наші Збройні сили на відповідні дії, але Україна хоче миру і не має наміру просуватися на окуповані території силовим шляхом", - сказано в повідомленні.

Водночас, Данілов зазначив, що Україна готова для деескалації воєнного конфлікту вести переговори з РФ, але не з підтримуваними нею формуваннями на окупованих територіях (ЛДНР – ІФ). "Адже "переговори з людьми, які нічого не вирішують, – це марна трата часу", вважає секретар РНБО.

"Ми не можемо вести переговори з людьми, які не ухвалюють жодних самостійних рішень – усі рішення приймаються лише в Москві. Ви знаєте, що Володимир Олександрович Зеленський зробив заяву, що він у будь-який час готовий зустрітися з Путіним для того, щоби проводити ці переговори. Сьогодні, на жаль, вони відмовляються від цих переговорів", – сказав він.

Також Данилов наголосив, що Україна виступає за виконання Мінських домовленостей за певною логікою, а не так, як хоче Росія.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей постраждали через удари по Херсону – ОВА

У Чорнобильській зоні відчуження не реалізовано всі необхідні заходи пожежної безпеки через відсутність фінансування — ДАЗВ

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 49 людей, четверо – у важкому стані

Україна готова до переговорів, але не до капітуляції та визнання окупації Криму – Свириденко про зустріч у Лондоні

Генсек НАТО відвідає США 24-25 квітня

Зеленський про російські удари: якщо таку форму терору застосовують росіяни, то інші терористи теж можуть перейняти її

У харківській лікарні помер поранений під час масованої атаки напередодні - Синєгубов

Завод з виробництва дронів в Татарстані було атаковано, "місцями вдало" – ЦПД

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

У Львівській області через пожежу сухостою згоріли 11 дачних будинків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА