Інтерфакс-Україна
19:33 19.02.2022

Обстановка на Донбасі ускладнюється, станом на 18.00 вже 98 порушень режиму припинення вогню

1 хв читати
Обстановка на Донбасі ускладнюється, станом на 18.00 вже 98 порушень режиму припинення вогню

Станом на 18:00 суботи, 19 лютого, на Донбасі російські найманці вже 98 разів порушили режим припинення вогню, обстріл здебільшого ведеться з населених пунктів, повідомив командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

"За останні три дні обстановка (на Донбасі – ІФ) суттєво ускладнюється. Якщо враховувати останні місяці, то в середньому було до 5 порушень режиму тиші за добу, 17 лютого, наприклад, за добу було 60 порушень… Було поранено двох військових. За 18 лютого вже було 66 порушень…І сьогодні вже станом на 18:00 98 порушень. З них 95 обстрілів, 86 із забороненого озброєння", - сказав Павлюк на брифінгу про актуальну ситуацію на Донбасі в Краматорську в суботу.

Він нагадав, що двоє українських військових за добу загинули у зоні ООС та ще четверо отримали поранення.

"Вся цинічність обстрілів у тому, що вони здебільшого проводяться з населених пунктів. Артилерія супротивника веде вогонь, прикриваючись цивільним населенням. Ми принципово не ведемо вогонь по людях, місцевому населенню", - наголосив Павлюк.

 

 

ОСТАННЄ

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА