Інтерфакс-Україна
21:23 19.02.2022

Автобуси та потяги з сиротами та пенсіонерами перебувають під небезпекою – головнокомандувач ЗС України

1 хв читати
Автобуси та потяги з сиротами та пенсіонерами перебувають під небезпекою – головнокомандувач ЗС України

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив про можливі провокації з боку противника під час так званої евакуації мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей.

"Дезінформуючи суспільство про затримання нібито українських ДРГ, противник розкриває власні плани, серед яких – мінування мостів та шляхів, якими окупаційна адміністрація вивозить мирних жителів на територію РФ, мінування автомобілей, житлових будинків та громадських об’єктів. Під особливою небезпекою перебувають автобуси та потяги з дітьми-сиротами та літніми людьми, яких вивозять за відомими та запланованими ними графіками й маршрутами. Вкотре наголошуємо, що Україна не планує жодних наступальних дій на Донбасі", - написав Залужний на своїй сторінці у Facebook.

Також головнокомандувач зазначає, що "противник використовує примусове вивезення мирного населення, передусім жінок та дітей, для реалізації своїх кривавих провокацій. Оприлюднюючи злочинні наміри агресора, ми намагаємося зламати ці сценарії. Адже наше головне завдання - зберегти життя співгромадян по обидва боки лінії зіткнення".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін визначив мінімальну кількість учнів в школі для надання освітньої субвенції

ДСНС: На Харківщині нічна атака ударних БПЛА спричинила пожежі, є постраждала

Кабмін схвалив реорганізацію комунальних закладів профосвіти в некомерційні товариства

Кабмін схвалив концепцію розвитку кадрового потенціалу наукової сфери "Національна система дослідників України"

Кабмін дозволив зарахування педстажу українським педагогам, які навчають за кордоном у верифікованих суботніх школах

Окупанти за добу втратили 1 140 осіб та 125 од. спецтехніки - Генштаб

ДСНС: П’ятеро людей постраждали в Одесі через атаку БПЛА, виникла пожежа на об’єкті енергетики

Під ворожим обстрілом опинилися 23 населених пункти Запорізької області

Прокудін: У лікарні померла 6-річна дитина, яка постраждала через ворожий артобстріл Херсона

4 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА