Інтерфакс-Україна
19:11 20.02.2022

Блінкен: Президент США готовий до контактів із Путіним щодо України у будь-який час та у будь-якому форматі

1 хв читати
Блінкен: Президент США готовий до контактів із Путіним щодо України у будь-який час та у будь-якому форматі

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив про готовність президента США Джозефа Байдена вступити в контакт із президентом РФ Володимиром Путіним для обговорення ситуації навколо України в будь-який час.

В ефірі CNN глава американської дипломатії заявив, що Байден готовий до контактів із Путіним "у будь-який час, у будь-якому форматі, якщо це допоможе запобігти війні".

Блінкен також підтвердив план проведення зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим наступного тижня в Європі. Раніше цього тижня про можливість такої зустрічі 24 лютого повідомив президент США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА