Інтерфакс-Україна
07:34 21.02.2022

Міністри закордонних справ країн ЄС обговорять кризу навколо України та свої можливі дії

1 хв читати
Міністри закордонних справ країн ЄС обговорять кризу навколо України та свої можливі дії

Міністри закордонних справ країн Європейського союзу, які зберуться у понеділок у Брюсселі, не мають наміру обговорювати пакет санкцій проти Росії, але докладно розглянуть ситуацію навколо України.

"Ми не обговорюватимемо санкцій, які мають бути схвалені проти Росії за напад на Україну, поки напад не стане фактом. Сподіваємося, що ніколи. Але якщо таке трапиться, ми негайно викладемо на стіл ці санкції, вони будуть обговорені та схвалені у дуже стислі терміни, вочевидь, на той момент узгоджений з нашими партнерами-однодумцями", - сказав у п'ятницю на брифінгу високопосадовець ЄС.

Він припустив, що ухвалення рішення про суттєвий санкційний пакет займе "дні, а не тижні", оскільки "політичне рішення ухвалено на найвищому рівні, країнам-членам ЄС залишиться обговорити останні деталі".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто пропонував етнічним угорцям Закарпаття допомогу після удару РФ по Мукачеву – Орбан

Україна та Представництво Євросоюзу розширять співпрацю щодо протидії корупції, судової реформи та розвитку правових інституцій

Зеленський підписав закон про 15 днів гарантованої відпустки для військовослужбовців

Співробітники метро Лондона готуються до страйку

Путін звузив свої претензії на українські території, зосередившись на Донбасі

Відповіді ШІ не визнаються джерелом достовірної інформації та не можуть служити доказом у справі – суд

Українців об'єднують насамперед перемоги ЗСУ, роз’єднують взаємні звинувачення та політконфлікти – соцопитування

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим до 42 тис. грн набрала 25 тис. голосів

Через атаку безпілотником на Чернігівщині зазнали поранень дві жінки, одна з них у важкому стані

Глава МВС: Плануємо збільшити команду універсальних рятувальників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА