09:35 21.02.2022

Байден продовжив дію режиму НС, упровадженого через пандемію COVID-19

1 хв читати
Байден продовжив дію режиму НС, упровадженого через пандемію COVID-19

Президент США Джо Байден повідомив Конгресу, що прийняв рішення про продовження режиму надзвичайної ситуації (НС), упровадженого у зв'язку з пандемією коронавірусу.

"Зберігається необхідність продовження дії режиму надзвичайної ситуації в країні. Пандемія COVID-19 усе ще становить значний ризик для здоров'я і безпеки населення країни", - йдеться в опублікованому Білим домом листі президента спікеру Палати представників і голові Сенату.

Байден зазначив, що"понад 900 тис. людей у країні загинули від цієї хвороби, і вкрай важливо продовжувати боротися з COVID-19, реагувати на нього, використовуючи всі можливості, зокрема можливості федерального уряду".

Надзвичайний стан у країні, оголошений у березні 2020 року у зв'язку з пандемією COVID-19, діятиме і після 1 березня 2022 року. Режим міг бути автоматично скасований, якби протягом 90 днів до річниці його оголошення президент не направив Конгресу повідомлення про продовження.

Від початку пандемії, за даними Американського університету Джонса Гопкінса, в США виявлено понад 78,3 млн випадків захворювання, від його наслідків померли 933 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА