20:10 21.02.2022

Обстріл міста Щастя та пошкодження Луганської ТЕС запропоновано визнати НС державного рівня

1 хв читати
Обстріл міста Щастя та пошкодження Луганської ТЕС запропоновано визнати НС державного рівня

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) запропонувала визнати обстріл міста Щастя та пошкодження Луганської теплоелектростанції надзвичайною ситуацією державного рівня, повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

Як зазначив Гайдай у соцмережі Facebook із посиланням на позиції комісії ТЕБ та НС, артилерійські обстріли м. Щастя були точковими та мали на меті знищення критичної інфраструктури.

"Доручено підготувати звернення до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін щодо забезпечення "режиму тиші" для проведення відновлювальних робіт на Луганській ТЕС", - повідомив голова ОДА.

Представникам ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", керівнику Щастинської ВЦА доручено створити додаткові ремонтні бригади Щастинського РЕМ для оперативного відновлення електропостачання.

Крім того, голові Щастинської ВЦА доручено вжити заходів щодо забезпечення альтернативного опалення соціальних об'єктів і соціально вразливих верств населення.

Наразі, уточнив Гайдай, електропостачання відновлено лише у Петропавлівці та Трьохізбенці. У зв'язку з відсутністю опалення у м. Щасті розгортають пункти обігріву, зокрема у спортзалі Щастинського ліцею №2 та у міському будинку культури.

Хірургічне відділення міської лікарні підготовлено до прийому поранених.

Джерело:

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА