Інтерфакс-Україна
00:55 22.02.2022

Україна вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з діями РФ на Донбасі

1 хв читати
Україна вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з діями РФ на Донбасі

Україна вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з діями РФ на Донбасі, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Україна вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з протиправними діями Російської Федерації", - написав Кулеба у мікроблозі Тwitter у ніч проти вівторка.

Він зазначив, що відповідне звернення вже передано до Ради безпеки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радник Зеленського спростував інформацію про повітряне перемирʼя до тристоронньої зустрічі лідерів

Preliminary deal on ceasefire in the skies could have been reached in Alaska – journalist

Війна може закінчитись задовго до Різдва, якщо Трамп, Зеленський і Путін зустрінуться, вважає сенатор Грем

Повідомлено підозру депутатці сільради на Київщині та її поплічникам за протиправне заволодіння 92 га землі

Трамп передав позицію Путіна, що мирна угода краща за перемир'я, – журналіст з посиланням на джерело

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

Посли ЄС обговорять результати зустрічі Трампа та Путіна

На Алясці могла бути досягнена попередня домовленість щодо повітряного перемирʼя до зустрічі Трампа, Зеленського і Путіна - журналіст

Розмова Зеленського та Трампа була тривалою - ОП

Тема проведення зустрічі Трампа, Путіна і Зеленського на саміті РФ-США не порушувалася, стверджує Ушаков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА