Інтерфакс-Україна
07:43 22.02.2022

Президент Південної Кореї проведе засідання Ради нацбезпеки щодо ситуації навколо України

1 хв читати
Президент Південної Кореї проведе засідання Ради нацбезпеки щодо ситуації навколо України

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін головуватиме на засіданні Ради національної безпеки у вівторок, повідомляє адміністрація південнокорейського лідера.

Наголошується, що зустріч буде скликана для обговорення кризи в Україні. Почнеться вона 22 лютого об 11:00 (4:00 за київським часом).

Очікується, що Мун Чже Ін обговорить на зустрічі заходи щодо захисту громадян Південної Кореї та мінімізації збитків південнокорейським підприємствам, що базуються в Україні.

Станом минулої суботи 68 громадян Південної Кореї залишалися в Україні. Міністерство закордонних справ Республіки Корея вивчає плани евакуації у разі надзвичайної ситуації.

Напередодні президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності Донецької та Луганської народних республік та доручив Збройним силам РФ виконувати функції з підтримання миру у т.зв. "Л/ДНР".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінімальний розмір пенсії за віком зріс на 234 грн з 1 січня

Волинська область зазнала масованої атаки БпЛА: є влучання в об’єкти критичної інфраструктури та масштабні відключення світла - ОВА

Одеса в новорічну ніч зазнала кількох хвиль атак ударних БпЛА: зафіксовано пожежі та пошкодження житлових будинків

1 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі кількість поранених через ворожий обстріл збільшилась до п’яти, серед них дитина – ОВА

Окупанти просунулися в Білогірʼї, Степногірську та Покровську, за добу зайняли 10,83 кв км — DeepState

Франція та Великобританія готові надати до 15 тисяч військових для гарантій безпеки в Україні – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА