Інтерфакс-Україна
08:00 22.02.2022

Рішення Путіна визнати т.зв. "ЛНР" і "ДНР" суперечить Мінським домовленостям, важливо, щоб воно не призвело до кровопролиття

1 хв читати
Рішення Путіна визнати т.зв. "ЛНР" і "ДНР" суперечить Мінським домовленостям, важливо, щоб воно не призвело до кровопролиття

Рішення президента Росії Володимира Путіна визнати так звані "ЛНР" і "ДНР" суперечить Мінським домовленостям і важливо, щоб воно не призвело до нових військових дій та кровопролиття, заявив Спеціальний представник ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі (ТКГ) посол Мікко Кіннунен.

"Я глибоко шкодую про це рішення, оскільки воно багато в чому суперечить Мінським домовленостям, зокрема спрямоване на те, щоб певні райони Донецької та Луганської областей увійшли до складу України з особливим статусом... Украй важливо, щоб сьогоднішнє рішення не призвело до нових військових дій та кровопролиття", - йдеться в повідомленні Кіннунена для преси.

Він додав, що, як і раніше, готовий продовжувати діалог з мирного врегулювання у форматі ТКГ.

"Дипломатія та переговори не мають альтернативи. Як спеціальний представник я, як і раніше, готовий продовжити діалог з усіма учасниками дискусій у Тристоронній контактній групі", - сказав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА