Інтерфакс-Україна
18:55 23.02.2022

У Станиці Луганській унаслідок обстрілу загорівся житловий будинок

1 хв читати
У Станиці Луганській унаслідок обстрілу загорівся житловий будинок

Унаслідок обстрілу у Станиці Луганській (Луганська область) загорівся житловий будинок, жертв серед мирного населення немає, повідомила пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"О 17:48 надійшло повідомлення про загорання житлового будинку внаслідок обстрілу у Станиці Луганській на вул. Ватутіна, 98. На місце пожежі було направлено дві одиниці техніки та вісім людей особового складу ДСНС", - зазначено в повідомленні у Facebook.

Після прибуття було встановлено, що горить житловий будинок на площі 80 кв. Триває ліквідація пожежі. Жертв серед мирного населення нема.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА