Інтерфакс-Україна
06:28 24.02.2022

США готують проект резолюції РБ ООН у зв'язку з початком Росією операції в Україні

1 хв читати
США готують проект резолюції РБ ООН у зв'язку з початком Росією операції в Україні

Постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила, що терміново готуватиме резолюцію у зв'язку з початком російської спецоперації в Україні.

"Просто зараз президент Путін виступив із посланням війни, - сказала Томас-Грінфілд на екстреному засіданні РБ ООН. - Це надзвичайна ситуація, і завтра (у четвер - ІФ) ми представимо резолюцію з цього питання".

Її підтримали представники Великої Британії, Франції, Німеччини та деяких інших країн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко вважає інформацію про підготовку підозр депутатам Київради психологічним тиском і переслідуванням

Фаховий коледж УЧХ надає повну загальну середню освіту

Україна працює над форматом нової зустрічі зі США на основі "Коаліції охочих" - Зеленський

Україна пропонує країнам-сусідам спільну програму фінансування виробництва дронів-перехоплювачів - Зеленський

Зеленський про дрони у Польщі: Найстрашніше, що ця атака схожа на Крим

Зеленський анонсував проведення двох самітів на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

Зеленський не виключає, що, випустивши дрони по Польщі, РФ хотіла, щоб Україна не отримала від партнерів нові системи ППО

Comfy відкрив два нових магазини в Києві та Одесі

Охоронець освітнього закладу отримав поранення через обстріл у Херсоні

На Чернігівщині затримано очільницю коледжу за фіктивне зарахування військовозобов’язаних до навчального закладу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА